Album rodzinny. W głowie się nie mieści

 
 

Nakladatelství: Zielona Sowa

Počet stran: 80

Vazba: Tvrdá

Rozměr: 240 x 205 mm

Rok vydání: 2015

ISBN: 978-83-7983-334-4

Dostupnost Momentálně nedostupné
230 Kč    
Kód produktu 850
Značka Zielona Sowa
Kategorie 0-6
 

Album pro každé dítě. To si do alba spolu s rodiči nebo samo zapíše a nakreslí všechno důležité, co se týká jeho rodiny, a navíc za doprovodu kamarádů z filmu. Navíc to jednou bude pěkná památka.

Vytvořte si unikátní knihu o své rodině! Nalepte sem fotky nebo nakreslete všechny, kdo k vám do rodiny patří, včetně zvířátek (nebo alespoň těch, která si přejete mít). Připravte si chutný rodinný oběd. Pomůžou vám recepty, které v albu najdete. Samozřejmě včetně dezertu! A potom už zapisujte, vlepujte a kreslete - rodinné prázdniny, talenty (kdo je v čem dobrý), svátky, naučte se nakreslit rodinný portrét, zahrejte si hry - a nezapomeňte je také zdokumentovat, vyrobte si draka, napište, co máte nejvíc rádi a co rádi nemáte, vymyslete písničku o své rodině, natiskněte své ruce - a potom nezapomeňte také na ostatní členy rodiny (tety, strýce...). Nakonec můžou rodiče dětem a děti rodičům vepsat a nakreslit nějaký vzkaz. Na úplném konci pak můžete vlepit fotku za pár let, až budou děti velké. S tímto albem si určitě užijete společnou legraci!

Album rodzinny. W głowie się nie mieści - Disney, Zielona Sowa


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

 
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.