Vážení zákazníci, rádi bychom upozornili na to, že někteří dodavatelé zatím stále odesílají knihy se zpožděním, nicméně situace se pomalu vrací do normálu. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. Děkujeme za pochopení.

Biegnij Ciastku biegnij

 
  • 1 z 3
 

Autor: Steve Smallman

Ilustrace: Neil Price

Překlad: Weronika Różycka

Nakladatelství: Debit

Počet stran: 24

Vazba: Měkká

Rozměry: 230 x 255 mm

Dostupnost Odesíláme do týdne
Můžeme doručit do
14.7.2020
121 Kč    
Kód produktu 1016
Značka Debit
Kategorie 0-6
 

Humorná verze pohádky o Koblížkovi, který utekl z pánvičky.

Žili byli...babička a dědeček...a měli moc rádi sledování televize s čajíčkem a cukrovím. Jenže jednoho dne se babičce podařilo upéct perníček, který jim utekl. Babička s dědečkem se ho snaží dohonit, ale jsou moc tlustí, takže neběží dost rychle. Cestou Ciastek potká krávu a koně, oba na něho mají chuť, ale ani jim se nepodaří ho dohnat. Nakonec narazí na lišku - ta se udržuje ve formě, cvičí, běhá - a umí plavat, což se hodí, protože spolu dojdou k vodě a perníček ji nemůže přeplavat sám. Liška nabídne Ciastkovi, ať jí skočí na ocas, jenže ten je brzy skoro pod vodou, tak mu řekne, ať přeskočí na krk, ale i ten se noří do vody, a tak přeskočí na nos... a pak se odrazil, udělal salto a přeskočil na druhý břeh. Všichni pronásledovatelé jen smutně koukají a litují, že už perníčka nikdy nedoženou. Ale liška jim vysvětlí, že se jen musí všichni dostat do formy - poví jim o zásadách zdravé výživy a pro každého připraví sadu cviků. A Ciastek pochopí, že je po legraci...

Na konci knížky je návod a otázky pro práci s knihou.

Obrázky mohou dospělým připadat místy trochu děsivé - obzvlášť starší paní a pána. Ale dětem se líbí a příběh je nejen vtipný, ale i poučný.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

 
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.