Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Británie, nemůžeme tedy zaručit odeslání do dvou týdnů. Problém se snažíme řešit. Děkujeme za pochopení.

Miasteczko Perfect

 
 

Autor: Helena Duggan

Ilustrace: Karl Mountford

Nakladatelství: Zielona Sowa

Počet stran: 368

Vazba: Měkká

Rozměr: 128 x 198 mm

Rok vydání: 2018

ISBN: 9788380737679

Dostupnost Odesíláme do týdne
Můžeme doručit do
4.10.2021
241 Kč    
Kód produktu 11265
Značka Zielona Sowa
Kategorie Knihy v polském jazyce pro starší školáky
 

Vítej v Miasteczku Perfekt!

Tady je každý hezký, slušný a dokonale zdvořilý celý rok. Tady musí každý nosit brýle, aby neoslepnul...

Violet spolu s rodiči přijíždí do novho domu v městečku Perfect. Po příjezdu na ně čekají dva muži, kteří mají zvláštní brýle s růžovými sklíčky. Jeden z nich, Edward Archer, jí vysvětlí, že doufají v pomoc jejího otce. Jejich městečko je totiž perfektní, až na jednu věc - každičký obyvatel nosí brýle. A pýr i ona a její rodiče časem zjistí, že se jejich zrak zhoršuje. To je důvod, proč všichni nosí růžové brýle. A tak důvod, proč bratři Archerovi povolali jejího otce, který je expertem na oční problmy, aby našel řešení a pomohl situaci změnit.

Violet se stěhovat nechtěla a celá situace ji jenom utvrdí v tom, že to nebyl dobrý nápad. Nezdají se jí ani bratři Archerovi, a už vůbec ne jejich čaj, který údajně pijí všichni obyvatelé městečka alespoň jednou denně. a rozhodně se jí nelíbí tohle městečko, kter se jmenuje Perfect...

Když se Violet druhý den vzbudí, zjišťuje, že nevidí. Stejně jako její rodiče...

Napínavý příběh, který je také tak trochu strašidelný a určený mladým čtenářům, kteří mají odvahu prozkoumat ulice městečka, které je sice na první pohled dokonalé, ale ve skutečnosti je docela zvláštní...

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

 
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.