Science Made Easy Ages 10–11 Key Stage 2

Neohodnoceno
 
Výprodej Doprava zdarma Efekt lupa
 

Nakladatelství: Dorling Kindersley Ltd

Počet stran: 40

Vazba: Měkká

Rozměry: 210 x 297 mm

Datum vydání: 1. 7. 2014

Dostupnost Vyprodáno
154 Kč    
Kód produktu 6099
Značka Dorling Kindersley
Kategorie 10-15
 

Nechte Carol Vorderman, ať pomůže vašemu dítěti uspět v přírodních vědách. Science Made Easy je jeden ze série sešitů plných poznámek a tipů, aby učení prvouky bylo snadné a zábavné! Plňte cvičení a aktivity s vaším dítětem, aby zlepšilo své učení ve škole, pak jim jako odměnu udělte zlaté hvězdy za jejich úsilí. Každý titul obsahuje pokrokový graf, takže vaše dítě může udržet přehled o všech cvičeních, která dokončilo, a rodičům poznámky vysvětlí, co děti potřebují vědět v každé fázi.

Děti se naučí rozlišovat různé druhy bezobratlých, ptáků, rostlin, dozví se, v čem jsou mikrobi nebezpeční a v čem naopak užiteční, jak pracuje srdce a kudy proudí krev, co se děje s tělem při cvičení, co obsahuje naše jídlo a jak vypadá vyvážená strava, co jsou drogy a zda jsou všechny jenom škodlivé, jestli se rostliny a živočichové v něčem podobají, co jsou fosilie a jak se zvířata přizpůsobují svému prostředí a mnoho dalšího.

 

Každé téma se dále dělí na přírodovědná fakta, kvíz a aktivitu, kterou mohou děti vyzkoušet.

 

Na konci najdete odpovědi ke všem aktivitám

 

DOPORUČENÝ VĚK SE TÝKÁ ANGLICKY MLUVÍCÍCH DĚTÍ, PRO DĚTI, KTERÉ MAJÍ ANGLIČTINU JAKO CIZÍ JAZYK, JE VĚKOVÁ HRANICE VYŠŠÍ.

Podobné produkty

  • How to Be an Engineer Kód: 10959
    Odesíláme do dvou týdnů Značka: Dorling Kindersley

    Původně: 423 Kč
    Ušetříte: 63 Kč (–15 %)

    360 Kč
Termín dodání při vyprodání 2-3 týdny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

 
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.