Ve dnech 13. 7. - 21. 7. nebudeme vyřizovat objednávky z důvodu dovolené, došlé objednávky pak vyřídíme v co nejkratší možné době. Za komplikace se velice omlouváme, jako omluvu přijměte slevový kód DOVOLENA a ušetřete 100 Kč při nákupu nad 450 Kč.

Mein (ganz und gar nicht) grandioses Schuldrama und andere Katastrophen

 
 

Autor: Catherine Wilkins

Nakladatelství: Oetinger Taschenbuch GmbH

Počet stran: 153

Vazba: Měkká

Rozměr: 190 x 132 mm

ISBN: 9783841505224

Dostupnost Odesíláme do dvou týdnů
Můžeme doručit do
1.8.2024
555 Kč    
Kód produktu 16700
Kategorie Knihy v německém jazyce pro starší školáky
 

Zábavné vyprávění britské spisovatelky o dívčích problémech, rivalitě a způsobech získávání nových přátel.

Jessica moc ráda kreslí a nemůže se dočkat, až kamarádům poví o tom, že chce nakreslit komiks. Jenže celá škola žije přípravou muzikálu. A tak se Jessica věnuje scénografii. Jenže pak se dvě kamarádky nepohodnou...

Jessica chce kamarádům říct o svém skvělém nápadu, ale oni nemají čas. Každý se snaží dobře připravit na výběr do školního muzikálu, aby získal vysněnou roli. A přitom Jessica má fakt úžasný nápad - chce udělat poradník pro rodiče, aby věděli, jak se chovat ke svým dětem. Nakonec se ale její nápad všem líbí. Jenže muzikál má přece přednost. Alespoň má příležitost namalovat ty nejúžasnější kulisy pod sluncem. Všechno se daří, jenže potom dojde k hádce kvůli kyblíku barvy a Jess se musí rozhodnout, jestli se postavit na stranu té nejprotivnější holky v ročníku, nebo na stranu své exnejnepřítelkyně. Koho by bylo napadlo, že příprava školního divadla bude tak komplikované?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.