O nás

Vítejte ve světě cizojazyčných knih pro děti a mládež - ve světě, v němž čteme dětem jinak.

Kdo vlastně jsme a proč děláme to, co děláme?

Milujeme knížky a rádi čteme svým dětem. Fungujeme od roku 2015 a specializujeme se především na knihy pro děti a mládež. V nabídce máme klasická i moderní díla, poezii i prózu, levné knihy i čtenářské perly, knihy pro dívky i chlapce, papírové knihy i audioknihy.

Nabízíme nejen knížky pro ty, kdo už hezky čtou, ale také knížečky upravené pro začínající čtenáře a zjednodušenou četbu klasických děl, i díky tomu spolupracujeme se školami a knihovnami.

Protože jsme se jako první začali specializovat také na polskou literaturu, začali u nás zákazníci shánět také knihy pro dospělé. Pro ně jsme tedy vytvořili obchod PolskéKnihy.cz, v němž najdete všechny žánry pro dospělé čtenáře.

Neustálé rozšiřování nabídky, přizpůsobování nabídky přání zákazníků a přátelský přístup k nim, to jsou zásady, jimiž se řídíme každý den. I proto u nás najdete popisky výhradně v češtině a ke každému  nákupu od nás dostanete krásný a hodnotný dárek.

Rovněž navazujeme spolupráci s různými organizacemi. Zde jsou ty nejdůležitější z nich:

 

Zakládáme si na férovém přístupu

Naším cílem je nabízet dobré knihy pro děti a poskytovat kvalitní služby. Od nabídky a pomoci s výběrem až po co nejrychlejší dodání.

Chcete-li vědět dodací lhůtu konkrétní knihy, zeptejte se. Během doby, kdy je zboží na cestě, vás pak průběžně budeme informovat. Každou objednávku vyřizujeme v co nejkratší možné době.

Spokojený zákazník je pro nás tím nejdůležitějším! Nejen, že se snažíme objednávky vyřizovat k vaší naprosté spokojenosti, ale navíc od nás ke každému nákupu dostanete hodnotný dárek!

Pro registrované

Registrovaní zákazníci u nás získávají různé výhody. Největší výhodou je asi to, že v případě, že nám napíšete jména a data narození dětí, zašleme jim k svátku a narozeninám dárek (podmínkou je právě registrace a alespoň jeden nákup ročně). Registrace vás k ničemu nezavazuje, slouží pouze k tomu, abychom k vašemu účtu mohli uložit informace o dětech a nepřechovávali je tak jinde.

Navíc se registrovaným zákazníkům sčítají objednávky a následně se připisuje věrnostní sleva, kterou vám už nikdo nevezme.

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, stačí poslat sms a my se vám obratem ozveme, využít můžete také facebook nebo chat přímo na stránkách e-shopu.