O nás

Vítejte ve světě cizojazyčných knih pro děti a mládež - ve světě, v němž čteme dětem jinak.

Kdo vlastně jsme a proč děláme to, co děláme?

Milujeme knížky a rádi čteme svým dětem. K tomu zkušenosti s výukou cizích jazyků - a e-shop s cizojazyčnou literaturou pro děti je na světě! Naším cílem je nabídnout vám krásné knížky pro vaše děti, které jim navíc mohou pomoct při výuce cizích jazyků. Nabídku stále rozšiřujeme a aktualizujeme a nasloucháme vašim přáním a nápadům a díky tomu postupně rosteme.

Popisky v češtině

Jestli už jste některý e-shop s cizojazyčnou literaturou navštívili, možná si říkáte, že se v nabídce nemůžete zorientovat, protože neznáte jazyk, který se váš potomek učí. Víme přesně, jak se cítíte, když nakupujeme techniku, taky popiskům nerozumíme a občas máme pocit, že jsou psané jiným jazykem. U nás si přečtete popisky zásadně v češtině, abyste jim rozuměli i tehdy, pokud kupujete knihu v jazyce, který neovládáte. 

Pokud to půjde, seženeme i to, co není v nabídce

Hledáte-li konkrétní knihu, kterou nemáme na seznamu, kontaktujte nás a my uděláme vše pro to, abychom ji sehnali. Stejně i jestli potřebujete poradit s výběrem, klidně se na nás obraťte.

Zakládáme si na férovém přístupu

Naším cílem je poskytovat kvalitní služby. Od nabídky a pomoci s výběrem až po co nejrychlejší dodání.

Chcete-li vědět dodací lhůtu konkrétní knihy, zeptejte se. Během doby, kdy je zboží na cestě, vás pak průběžně budeme informovat. Každou objednávku vyřizujeme v co nejkratší možné době.

Spokojený zákazník je pro nás tím nejdůležitějším! Nejen, že se snažíme objednávky vyřizovat k vaší naprosté spokojenosti, ale navíc od nás ke každému nákupu dostanete hodnotný dárek!

Nabízíme také služby

Nejčastěji jde o programy pro školy a školky, ale i pro centra volného času. Co takový program obnáší? Čteme v cizím jazyce, hrajeme si a soutěžíme. Nově přibudou programy s loutkami. O podrobnostech se můžete informovat na našem e-mailu nebo telefonu, jsme otevření také návrhům z vaší strany.

Pro registrované

Registrovaní zákazníci u nás získávají různé výhody. Největší výhodou je asi to, že v případě, že nám napíšete jména a data narození dětí, zašleme jim k svátku a narozeninám dárek (podmínkou je právě registrace a alespoň jeden nákup ročně). Registrace vás k ničemu nezavazuje.

Navíc se registrovaným zákazníkům sčítají objednávky a následně se připisuje věrnostní sleva, kterou vám už nikdo nevezme.

Napište hodnocení k jakékoliv knize, kterou jste u nás zakoupili, a dostanete od nás další zdarma jako poděkování!

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, stačí poslat sms a my se vám obratem ozveme, využít můžete také facebook nebo chat přímo na stránkách e-shopu. 

 

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.