Vážení zákazníci, rádi bychom upozornili na to, že někteří dodavatelé zatím stále odesílají knihy se zpožděním, nicméně situace se pomalu vrací do normálu. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. Děkujeme za pochopení.

O nás

Vítejte ve světě cizojazyčných knih pro děti a mládež - ve světě, v němž čteme dětem jinak.

Kdo vlastně jsme a proč děláme to, co děláme?

Milujeme knížky a rádi čteme svým dětem. Fungujeme od roku 2015 a specializujeme se především na knihy pro děti a mládež. V nabídce máme klasická i moderní díla, poezii i prózu.

Nabízíme nejen knížky pro ty, kdo už hezky čtou, ale také knížečky upravené pro začínající čtenáře a zjednodušenou četbu klasických děl, i díky tomu spolupracujeme se školami a knihovnami.

Protože jsme se jako první začali specializovat také na polskou literaturu, začali u nás zákazníci shánět také knihy pro dospělé. Pro ně jsme tedy vytvořili obchod PolskéKnihy.cz, v němž najdete všechny žánry pro dospělé čtenáře.

Neustálé rozšiřování nabídky, přizpůsobování nabídky přání zákazníků a přátelský přístup k nim, to jsou zásady, jimiž se řídíme každý den. I proto u nás najdete popisky výhradně v češtině a ke každému  nákupu od nás dostanete krásný a hodnotný dárek.

Rovněž navazujeme spolupráci s různými organizacemi. Zde jsou ty nejdůležitější z nich:

 

Zakládáme si na férovém přístupu

Naším cílem je poskytovat kvalitní služby. Od nabídky a pomoci s výběrem až po co nejrychlejší dodání.

Chcete-li vědět dodací lhůtu konkrétní knihy, zeptejte se. Během doby, kdy je zboží na cestě, vás pak průběžně budeme informovat. Každou objednávku vyřizujeme v co nejkratší možné době.

Spokojený zákazník je pro nás tím nejdůležitějším! Nejen, že se snažíme objednávky vyřizovat k vaší naprosté spokojenosti, ale navíc od nás ke každému nákupu dostanete hodnotný dárek!

Nabízíme také služby

Nejčastěji jde o programy pro školy a školky, ale i pro centra volného času. Co takový program obnáší? Čteme v cizím jazyce, hrajeme si a soutěžíme. Nově přibudou programy s loutkami. O podrobnostech se můžete informovat na našem e-mailu nebo telefonu, jsme otevření také návrhům z vaší strany.

Pro registrované

Registrovaní zákazníci u nás získávají různé výhody. Největší výhodou je asi to, že v případě, že nám napíšete jména a data narození dětí, zašleme jim k svátku a narozeninám dárek (podmínkou je právě registrace a alespoň jeden nákup ročně). Registrace vás k ničemu nezavazuje.

Navíc se registrovaným zákazníkům sčítají objednávky a následně se připisuje věrnostní sleva, kterou vám už nikdo nevezme.

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, stačí poslat sms a my se vám obratem ozveme, využít můžete také facebook nebo chat přímo na stránkách e-shopu. 

 

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.