Ve dnech 13. 7. - 21. 7. nebudeme vyřizovat objednávky z důvodu dovolené, došlé objednávky pak vyřídíme v co nejkratší možné době. Za komplikace se velice omlouváme, jako omluvu přijměte slevový kód DOVOLENA a ušetřete 100 Kč při nákupu nad 450 Kč.

Jadzia Pętelka. Nie odda łopatki

 
 

Autor: Barbara Supeł

Nakladatelství: Zielona Sowa

Počet stran: 24

Vazba: Tvrdá

Rozměr: 190 x 190 mm

Rok vydání: 2020

ISBN: 9788381545839

Dostupnost Odesíláme do týdne
Můžeme doručit do
29.7.2024
159 Kč    
Kód produktu 17409
Značka Zielona Sowa
Kategorie Knihy v polském jazyce pro nejmenší
 

Jadzia dostala novou sadu hraček do písku. Nejvíc si zamilovala svoji novou lopatku - nerozloučí se s ní ani při koupání. Během hraní na hřišti si chce lopatku půjčit malý Karolek, což vyvolá opravdový konflikt. Je nutné najít způsob, jak tu situaci zvládnout! Děti poznají několik zásad, díky nimž se jim bude lépe dařit nastavit hranice a spolupracovat během zábavy.

„Jadzia Pętelka” je série určená nejmladším čtenářům. V každé části děti i jejich rodiče mají šanci rozeznat situaci z vlastního každodenního života. Spolu s hlavní hrdinkou nacházejí způsob, jak se vypořádat s večerním usínáním, koupáním, čištěním zubů nebo chozením na nočník, společně se vydají na procházk. Díky jednoduchému jazyku, krátkému textu, aktivizujícím elementům a zábavným ilustracím zaujme dítě a pomůže mu postavit se každodenním výzvám.

 

 

Téma Vánoce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.