Pucio umie opowiadać

 
  • 1 z 3
 

Autor: Marta Galewska-Kustra

Nakladatelství: Nasza Księgarnia

Počet stran: 40

Vazba: Tvrdá

Rozměry: 205 x 250 mm

Rok vydání: 2019

ISBN: 9788310135186

Dostupnost Odesíláme do týdne
Můžeme doručit do
21.6.2024
Běžná cena 368 Kč
Ušetříte 85 Kč (–23 %)
283 Kč    
Kód produktu 15602
Značka Nasza Ksiegarnia
Kategorie Knihy v polském jazyce pro nejmenší
 

Seznamte se s Puciem a jeho veselou rodinkou! Ten sympatický malý kluk bude skvělým průvodcem při učení se mluvit! Jeho další dobrodružství jsou příležitostí pro děti, které se mohou cvičit v dovednosti vyprávění. To souvisí s příchodem nového člena rodiny. Pod každou velkou ilustrací se nachází další obrázky, které popisují jednotlivé postavy, a také otázky, které vedou rozhovor s rodičem na téma zvláště zajímavé pro každé dítě: jeho vlastní narození. Vyprávění vyžaduje, mimo jiné porozumění vztahům příčin a následků a časovým vztahům. Můžeme pomoci dětem položením otázek jako: „Co se stalo na začátku?“ „Co udělal Pucio dále?“ Především nechte svoje děti být samostatnými při vyprávění příběhů, kladení otázek a vysvětlování situací, které kniha nabízí.

PhD Marta Galewska-Kustra je logoped a pedagog. Je autorkou řady knih podporujících rozvoj dětské řeči, včetně těch nejprodávanějších - Z muchą na luzie ćwiczymy buzie a Pucio uczy się mówić.

Joanna Kłos vystudovala grafiku na Akademii výtvarných umění v Krakově, několik let pracovala jako grafická designérka, aby tuto profesi nakonec opustila a začala se věnovat ilustraci. Spolu se svou sestrou vede výrobnu panenek Kalikayo. Miluje čokoládu s pomerančem a turistické výlety se svými psy.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.