Z muchą na luzie ćwiczymy buzie czyli zabawy logopedyczne dla dzieci

 
  • 1 z 3
 

Autor: Marta Galewska-Kustra

Nakladatelství: Nasza Księgarnia

Počet stran: 48

Vazba: Tvrdá

Rozměry: 220 x 220 mm

Rok vydání: 2020

ISBN: 9788310136244

Dostupnost Odesíláme do týdne
Můžeme doručit do
28.6.2024
Běžná cena 241 Kč
Ušetříte 30 Kč (–12 %)
211 Kč    
Kód produktu 18677
Značka Nasza Ksiegarnia
Kategorie Knihy v polském jazyce pro nejmenší
 

Základem správné výslovnosti je mimo jiné správná pohyblivost artikulačních orgánů: rtů, jazyka, měkkého patra a dolní čelisti. Stojí za to ji trénovat s dítětem a nikdo ho v tom nepovzbudí lépe než Fefe! Toto je jedinečná muška! Uhasí ohně, řídí auto, chodí do kina, vede maratony a je hvězdou opery. Kdo se s ní bude přátelit, nebude se nudit! Díky Fefeovi se cvičení stane zábavou a batole si při poslechu příběhů o dobrodružstvích mušky a plnění úkolů, které mu byly přiděleny, ani neuvědomí, že právě odvedlo důležitou práci.

PhD Marta Galewska-Kustra je logoped a pedagog. Je autorkou řady knih podporujících rozvoj dětské řeči, včetně těch nejprodávanějších - Z muchą na luzie ćwiczymy buzie a Pucio uczy się mówić.

Joanna Kłos vystudovala grafiku na Akademii výtvarných umění v Krakově, několik let pracovala jako grafická designérka, aby tuto profesi nakonec opustila a začala se věnovat ilustraci. Spolu se svou sestrou vede výrobnu panenek Kalikayo. Miluje čokoládu s pomerančem a turistické výlety se svými psy.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.