Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme.

Mortal Engines - Krieg der Städte

 
 

Autor: Philip Reeve

Nakladatelství: FISCHER TOR

Počet stran: 332

Vazba: Měkká

Rok vydání: 2018

ISBN: 9783596702121

Dostupnost Odesíláme do dvou týdnů
Můžeme doručit do
23.12.2021
403 Kč    
Kód produktu 16958
Značka FISCHER
Kategorie Knihy v německém jazyce pro starší školáky
 

Představte si Londýn v daleké budoucnosti, který se pomocí motorů a kol pohybuje v prostoru a pohlcuje jiná města. Představte si, že můžete ze svého rodného mobilního města vypadnout kamsi do děsivého neznáma.

Přesně toto se stane Tomovi, který je hlavním hrdinou první části populární tetralogie. Jeho veliký vzor - významný historik - ho zradí a Tom se ocitá uprostřed pustiny. Jediný, kdo mu dělá společnost, je nemluvná Hester, která se chce pomstít za vraždu svých rodičů a vlastní zmrzačení. Vydávají se spolu zpět do Londýna, jenže cesta je plná nebezpečí a nástrah. Během strastiplné výpravy si Tom uvědomuje, že dřív věřil slepě těm, kdo si to nezasloužili, a myšlenkám, které přivádějí svět k záhubě...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

 
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.