Vážení zákazníci, rádi bychom upozornili na to, že někteří dodavatelé zatím stále odesílají knihy se zpožděním, nicméně situace se pomalu vrací do normálu. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. Děkujeme za pochopení.

WODA ŹRÓDŁEM ŻYCIA NA ZIEMI

 
 

Autor: Strauss R.

Ilustrace: Woods R.

Nakladatelství: Debit

Počet stran: 32

Vazba: Tvrdá

Rozměr: 210 x 290 mm

Dostupnost Odesíláme do týdne
Můžeme doručit do
20.7.2020
127 Kč    
Kód produktu 124
Značka Debit
Kategorie 10-15
 

Sice tenkrá knížka, ale přitom plná zajímavých informací. Jaké jsou zdroje vody na Zemi? Jak probíhá koloběh vody? Víte, kolik vody může v létě vypít bříza střední velikosti? A jak dlouho může kokos plout po vodě, než narazí na zemi, aby tam zakořenil? Kolik procent vody má ve svém těle medúza? Povídání o vodním prostředí, o tom, jak vodní zdroje využívají lidé v různých oblastech světa, jaký má pro nás voda význam, jak se může kontaminovat a jak ji naopak chránit, o tom všem je tato knížka, která se dá využít jak doma, tak i při výuce ve školách.

Knížka je psaná srozumitelně, ačkoliv je na malé ploše opravdu celkem hodně informací. Díky zajímavostem děti určitě zaujme. V neposlední řadě upoutá pozornost i obrázky, které se k tématu hodí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

 
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.