Ve dnech 13. 7. - 21. 7. nebudeme vyřizovat objednávky z důvodu dovolené, došlé objednávky pak vyřídíme v co nejkratší možné době. Za komplikace se velice omlouváme, jako omluvu přijměte slevový kód DOVOLENA a ušetřete 100 Kč při nákupu nad 450 Kč.

Matilda Dos carré collé

 
 

Autor: Roald Dahl

Nakladatelství: Gallimard

Počet stran: 253

Vazba: Měkká

Rozměry: 182 x 122 mm

Datum vydání: 16. 6. 2016

ISBN: 9782070601585

Dostupnost Odesíláme za více než dva týdny
Můžeme doručit do
19.8.2024
Běžná cena 571 Kč
Ušetříte 10 Kč (–1 %)
561 Kč    
Kód produktu 8193
Značka Gallimard
Kategorie Knihy ve francouzském jazyce pro starší školáky
 

Jeden z nejoblíbenějších příběhů známého spisovatele Roalda Dahla.

Matilda je holčička, která se narodila do rodiny, do které ale vůbec nezapadá - je totiž chytrá a touží po vědění, zatím co její otec jenom vymýšlí, jak okrást své zákazníky, matka miluje přihlouplé seriály a tráví celé odpoledne hraním binga a bratr se radši cpe u televize, než by třeba četl knížku. A tak není divu, že pro Matildu je největší odměnou to, že může nastoupit do školy. Jenže škola, kterou jí otec vybral, patří zlé a ošklivé ředitelce, která je tím nejhorším - děti jenom trestá a křičí na ně, ale co hůř - zavírá je do "mučírny". Světlem v ponurém světě se stává Matildina učitelka. I díky ní Matilda objeví své kouzelné schopnosti. Díky nim udělí všem zlým dospělým lekci, na kterou nikdy nezapomenou.

Matilda je také fenomenálně úspěšný a oceňovaný londýnský muzikál, adaptovaný pro divadlo Dennise Kellyho a s hudbou Tima Minchina.

"Opravdový génius . . . Roald Dahl je můj hrdina" - David Walliams

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.