Vážení zákazníci, rádi bychom upozornili na to, že někteří dodavatelé zatím stále odesílají knihy se zpožděním, nicméně situace se pomalu vrací do normálu. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. Děkujeme za pochopení.

Five Feet Apart

 
 

Autor: Rachael Lippincott 

Nakladatelství: Albin Michel Jeunesse

Počet stran: 311

Vazba: Měkká

Rozměr: 155 x 230 mm

Rok vydání: 2019

ISBN: 9782226441386

Dostupnost Odesíláme do dvou týdnů
Můžeme doručit do
27.7.2020
984 Kč    
Kód produktu 16058
Kategorie 15-18
 

Stella trpí cystickou fibrózou a svůj kontakt s okolím musela omezit na minimum. Nechce totiž ohrozit svoje šance na transplantaci, proto se musí bránit kontaktu s ostatními, kteří jsou potenciálními nositeli infekce. Musí proto dodržovat vzdálenost, na kterou se může přiblížit. S každým, bez výjimky. Will má stejnou nemoc, ale o léčbu se vůbec nestará. On je přesně tím, od koho by se měla Stella držet dál. Kdyby se od něho nakazila, mohla by být vymazána ze seznamu čekatelů. Jenže čím víc se sbližují, tím je pro ni dodržet přikázaný odstup náročnější...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

 
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.