THE YOUNG ELITES

 
 

Autor: Marie Lu

Nakladatelství: Puffin

Počet stran: 368

Vazba: Měkká

Rozměr: 198 x 229 mm

ISBN: 9780141361826

Dostupnost Odesíláme do dvou týdnů
Můžeme doručit do
11.7.2024
Běžná cena 315 Kč
Ušetříte 6 Kč (–1 %)
309 Kč    
Kód produktu 7659
Značka Puffin
Kategorie Knihy v anglickém jazyce pro mládež
 

Příběh se odehrává v altrnativní verzi renesanční Itálie. Evropou jde mor. Těch pár postižených, kteří přežili, je nositeli nadpřirozených sil. Hlavní hrdinka Adelina je mladá dívka, jejíž srdce propadlo temnotě. Zažila epidemii moru, která se na ní podepsala. Její krutý otec se domnívá, že Adelina je Malfetto - tím, kdo ničí dobré jméno rodu a stojí v cestě jejich štěstí. Ostatně, jak se povídá - někteří ze zachráněných mají po moru nejen jizvy, ale i tajemné a mocné dary. A tak se začnou označovat jako malfetto.

Adelina Amouteru přežila mor. Ale to nezůstalo bez následků - na Adelině, stejně jako dalších dětech, které přežily, zanechal jakousi značku. Adelininy černé vlasy získaly stříbrnou barvu, řasy vybledly a místo levého oka má jizvu. Ale to není to jediné - získala také nadpřirozené schopnosti.

Teren Santoro slouží králi. Stojí v čele inkvizice a jeho cílem je zničit všechny, kdo náleží k malfetto. Věří, že jsou nebezpeční a mstiví, ale ve skutečnosti je to on, kdo ukrývá ještě větší tajemství.

Enzo Valenciano je členem tajné organizace, která si dala za úkol najít ty, kdo patří k malfetto, dřív, než je najde inkvizice. Ale když najdou Adelinu, zjistí, že jde o někoho s takovou mocí, s jakou se dosud nesetkali...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.