Ve dnech 13. 7. - 21. 7. nebudeme vyřizovat objednávky z důvodu dovolené, došlé objednávky pak vyřídíme v co nejkratší možné době. Za komplikace se velice omlouváme, jako omluvu přijměte slevový kód DOVOLENA a ušetřete 100 Kč při nákupu nad 450 Kč.

The Secret Explorers and the Jurassic Rescue

 
  • 1 z 5
 

Autor: SJ King

Nakladatelství: Dorling Kindersley Ltd

Počet stran: 128

Vazba: Měkká

Rozměry: 200 x 135 mm

Datum vydání: 1. 10. 2020

ISBN: 9780241442272

Dostupnost Odesíláme do dvou týdnů
Můžeme doručit do
1.8.2024
283 Kč    
Kód produktu 20445
Značka Dorling Kindersley
Kategorie Knihy v anglickém jazyce pro mladší školáky
 

Cestujte zpět v čase a objevte fakta, která jste nevěděli o dinosaurech a prehistorickém životě v tomto čtvrtém pokračování série The Secret Explorers.

Tato skupina skvělých dětí se schází ze čtyř koutů světa, aby řešila problémy, řešila záhady a sbírala znalosti po celé planetě – i mimo ni. Kdykoli je potřeba jejich pomoci, objeví se na dveřích speciální nápis. Projdou do Průzkumné stanice a dostanou svůj úkol...

V The Secret Explorers and the Jurassic Rescue se expertka na dinosaury Tamiko a odborník na geologii Cheng vracejí do doby dinosaurů ve snaze zachránit dinosauří vejce před zničením. Aby však zachránili vejce, musí tajní průzkumníci nejprve zapojit veškerou svou odvahu a dovednosti, aby přelstili divokého Allosaura, zachránili mládě Stegosaura a našli způsob, jak přilákat Archaeopteryxe. Tamiko a Cheng brzy zjistí, že, aby uspěli, musí přijít s nějakými neobvyklými řešeními... Toto napínavé dobrodružství plné zábavných ilustrací a faktů o dinosaurech, fosiliích a o tom, proč jsou moderní ptáci dinosauři, je ideální pro mladé čtenáře.

Téma Dinosauři

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.