Ve dnech 13. 7. - 21. 7. nebudeme vyřizovat objednávky z důvodu dovolené, došlé objednávky pak vyřídíme v co nejkratší možné době. Za komplikace se velice omlouváme, jako omluvu přijměte slevový kód DOVOLENA a ušetřete 100 Kč při nákupu nad 450 Kč.

Wandzia Węszynos i cienie z doliny

 
 

Autor: Agnieszka Urbańska

Nakladatelství: Skrzat

Počet stran: 224

Vazba: Měkká

Rozměr: 138 x 198 mm

Rok vydání: 2016

ISBN: 9788379153732

Dostupnost Odesíláme do týdne
Můžeme doručit do
29.7.2024
Běžná cena 177 Kč
Ušetříte 50 Kč (–28 %)
127 Kč    
Kód produktu 15457
Značka Skrzat
Kategorie Knihy v polském jazyce pro mladší školáky
 

Wandzia jede s přáteli do školy v přírodě do Liliputów, malé vesnice v Zabitkowickém údolí. Ten, kdo by si však myslel, že je to klidné a tiché místo, by se mýlil. Jednoho dne z nevysvětlitelných důvodů začnou mizet starší dámy a někteří, jako je Dr. Slick, se chovají docela podezřele. Vše ukazuje na skutečnost, že řešení další hádanky se skrývá v údolí za skálami, odkud přicházejí tajemné zvuky a kde se objevují podivné stíny. Wandzia je ve svém živlu! Zúčastněte se vyšetřování. Pečlivě si příběh přečtěte, zapamatujte si podrobnosti a pomozte Wandzie vyřešit hádanku.

Můžete se také stát skutečným detektivem! „Wandzia Węszynos i cienie z doliny“ je druhou částí čtyřdílného detektivního seriálu určeného pro nejmladší děti, které umí samostatně číst. Skvělá zápletka, pěkná, brilantní a statečná hrdinka a plno hádanek. Liliputowo určitě získá srdce malých čtenářů. Obrovskou výhodou této série je kvíz, díky kterému se dítě může cítit jako skutečný detektiv, zatímco procvičuje důležité dovednosti čtení s porozuměním.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.