Sam and the Robots Read it yourself with Ladybird Level 4

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 

Autor: Mandy Ross

Ilustrace: Lisa Hunt

Nakladatelství: Ladybird

Počet stran: 32

Vazba: Tvrdá

Rozměry: 181 x 133 mm

Datum vydání: 27. 8. 2013

ISBN: 9780718194765

Dostupnost Odesíláme do dvou týdnů
Můžeme doručit do
17.6.2024
266 Kč    
Kód produktu 8529
Značka Ladybird Books
Kategorie Knihy v anglickém jazyce pro mladší školáky
 

Sam je dobrý ve stavění věcí – a jednoho dne si postavil robota. Toho robota také moc bavilo stavění věcí, a tak se Samem postavili další roboty – jednoho, který je dobrý na fotbal, druhého, který vyrábí výborné čokolády, a mnoho dalších, kteří udržovali město čisté a v pořádku. Jenže jednoho dne se něco pokazilo – a roboti nemohli přestat s tím, co dělali, a navíc to dělali špatně. A tak Sama napadlo, že by měl roboty vzít na dovolenou. Ani tam však roboti nedokážou odpočívat…

 

Na konci jsou otázky k příběhu a slovní přesmyčky.

 

Read it yourself je série moderních i tradičních příběhů a pohádek s oblíbenými hrdiny, které jsou napsané jednoduchým způsobem tak, aby se hodily pro děti, které se teprve učí číst. Knížky mohou být čteny samostatně, nebo v rámci řízeného společného čtení.

 

Každá knížka je pečlivě strukturovaná tak, aby obsahovala často užívaná slovíčka, která jsou nezbytná pro první čtení. Věty na každé straně jsou doplněny názornými obrázky, které pomáhají dětem porozumět a dávají dětem podnět k dalšímu povídání.

 

Knížky jsou rozděleny do čtyř úrovní, které postupně nabízejí širší slovní zásobu a delší příběhy.

 

4. úroveň je ideální pro děti, které už zvládnou delší příběhy a širší slovní zásobu a jsou připravené začít číst samostatně. Ve spojení s oblíbenými hrdiny jde o skvělou příležitost, jak děti motivovat ke čtení.

 

 

 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.