Vážení zákazníci, rádi bychom upozornili na to, že někteří dodavatelé zatím stále odesílají knihy se zpožděním, nicméně situace se pomalu vrací do normálu. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. Děkujeme za pochopení.

Poslechy k Read it Yourself with Ladybird

Série Read it Yourself with Ladybird je další ze snah přizpůsobit četbu začínajícím čtenářům (podobně jako DK Reader nebo Ready Steady Read od Little Tiger Press).

Knížečky jsou rozdělené do čtyř úrovní. Společné mají to, že nabízejí atraktivní témata (buď klasické pohádky a příběhy, nebo oblíbené seriálové hrdiny), jsou upravené tak, aby byly pro děti srozumitelné a moc hezky ilustrované.

Na YouTube jsou navíc k dispozici také čtené verze pro ty, kdo chtějí podtrhnout čtené slovo právě tím slyšeným - čímž podpoříte to, že se děti naučí také správnou výslovnost.

A teď už nezbývá, než si vybrat některou ze skvělých knížeček:

1. Level: https://www.youtube.com/watch?v=ISpJf-DvIm0&list=PLOwLvwd9rFKrNvGTumE5PCdKhELf_-yNx

2. Level: https://www.youtube.com/watch?v=npGyBCoE01U&list=PLOwLvwd9rFKoGbM5RPk7qY3dSuBhz2T1C

3. Level: https://www.youtube.com/watch?v=hXI33PbIR38&list=PLOwLvwd9rFKoZOflXGPf5KIT6fnKCl_N8

4. Level: https://www.youtube.com/watch?v=6JPRAZJIrP4&list=PLOwLvwd9rFKotkbvHK4RSr4oyleAHCq6s

Přejeme příjemnou zábavu!

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.