Vážení zákazníci, rádi bychom upozornili na to, že někteří dodavatelé zatím stále odesílají knihy se zpožděním, nicméně situace se pomalu vrací do normálu. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. Děkujeme za pochopení.

Už jste dětem koupili naše nejprodávanější tituly?

Léto už je v plném proudu. Už jste stihli svému dítku koupit některý z našich bestsellerů? Nebo jste si zatím nedokázali vybrat? Doporučujeme inspirovat se žebříčkem nejoblíbenějších titulů našich zákazníků.
 
Suverénně nejprodávanější je momentálně kniha W pustyni i w puszczy, která se pro letní čtení skvěle hodí. Henryk Sienkiewicz tento příběh nejdříve psal jako román na pokračování v listu Kurier Warszawski v letech 1910 - 1911. Román v době svého vydání vzbudil veliký rozruch, protože Sienkiewicz nikdy předtím nepsal knihy pro děti. Inspiroval se přitom skutečnou událostí, k níž došlo při stavbě Suezského průplavu. Tehdy byl unesen syn jednoho z pracovníků a nebyl nikdy nalezen.
 
Druhé místo získala knížečka The Three Billy Goats Gruff Ladybird Tales. Ostatně ze série Ladybird Tales se v naší Top 10 objevuje více titulů. Jde o knížečky v menším formátu, které se dětem dobře čtou, protože upravují klasické pohádky a oblíbené příběhy pro malé čtenáře. A díky jejich ceně jsou dostupné, u nás navíc některé koupíte s výraznou slevou.
 
 
Ať už vás zaujme kterákoliv, jsem si jistá, že si vyberete, protože je jedna hezčí než druhá :-)
 
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.