Vážení zákazníci, rádi bychom upozornili na to, že někteří dodavatelé zatím stále odesílají knihy se zpožděním, nicméně situace se pomalu vrací do normálu. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. Děkujeme za pochopení.

Věřím, že…

Pro ty z vás, kdo by se o nás rádi dozvěděli něco víc...

Jsme rodinná firma, která se specializuje na prodej cizojazyčné literatury pro děti a mládež.

Proč tu jsme? Obchod jsme založili proto, že druhý takový u nás doposud nebyl. Sice pár obchodů prodávalo knihy v konkrétním jazyce, ale žádný nespojoval knihy pro děti s několika různými jazyky. A to byla výzva! Co chceme změnit? Rádi bychom přispěli k tomu, aby rodiče s dětmi četli, aby děti později četly samy a mohly se tak zábavnou formou zdokonalovat v cizím jazyce, případně chceme dělat radost dětem, které doma mluví jinak než česky. Ostatně - to je náš největší cíl - dělat dětem radost. Pokaždé, když vidím rozzářené dětské oči při prohlížení nové knížky, hřeje mě u srdce, že tu radost jsme způsobili zrovna my. I to je důvod, proč dětem našich zákazníků posíláme knížečky i k jmeninám a narozeninám a proč je v okolí rozvážíme osobně - není totiž nad osobní kontakt. Rodiče navíc často děkují a popisují, jak se jejich děti zlepšují ve čtení. A my chceme přispívat k tomu, že si děti knihy zamilují, protože víme, jak důležité je čtení pro jejich vývoj. Já totiž věřím, že díky knihám se z dětí mohou stát lepší lidé, kteří se umí chovat, umí komunikovat s druhými, umí se vyjadřovat, mají přehled. Věřím, že dětství bez knih je chudé. Já prostě věřím tomu, že tohle má smysl (i když jsem narazila i na názory, že díky čtečkám a médiím už papírové knihy nemají budoucnost - tomu ale pro změnu vůbec nevěřím).

Proč zvolit zrovna náš obchod? Protože věřím v poctivost. Protože každou knihu pečlivě balíme. Protože poškozenou knihu vám nepošleme (pokud se tedy nestane, že z nějakého důvodu poškození neodhalíme). Protože ke každé zásilce přibalíme nádherný dárek v podobě další knížky či omalovánek. Protože pokud se zaregistrujete a napíšete nám údaje o svých dětech, pošleme jim dárky k narozeninám a k svátku. A zkrátka - protože věříme v osobní přístup.

Ještě jste u nás nenakoupili? Zkuste to. Jsem si jistá, že budete nadšení.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.