Vážení zákazníci, vzhledem k současnému stavu někteří dodavatelé dočasně ruší činnost, proto některé knihy NEMŮŽEME OBJEDNAT. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. Děkujeme za pochopení. KUPTE DĚTEM KNIHU JAKO DÁREK ZA VYSVĚDČENÍ! Použijte kód CERVEN a ušetříte 14%!

Veselé Vánoce všem!

Do Vánoc zbývá už jenom týden, předvánoční šílenství vrcholí. Přejeme Vám, ať si i přesto najdete prostor pro zklidnění a zamyšlení se nad tím, co všechno v životě máme. Protože kdo si uvědomuje, co všechno má, nemá prostor pro myšlenky na to, co mu chybí. A vděk je přesně to, co činí naše životy šťastnějšími. Nezapomínejme však svůj vděk dát najevo i lidem kolem sebe. A proto bychom Vám i my rádi vyjádřili díky za to, že nám zůstáváte věrní a často s námi sdílíte víc, než byste museli - díky tomu se dovídáme o Vašich dětech, vnoučatech, o tom, co je baví, o jejich nástupu do školky, do školy, o narození sourozence... Velice si toho všeho vážíme a jsme vděční za každého nového spokojeného zákazníka. Děkujeme Vám všem. Nebýt Vás, nemohli bychom existovat...

Přejeme Vám krásné a požehnané Vánoce, konec roku podle Vašich představ a úspěšný start roku 2020!

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.