Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme.

Veselé Vánoce všem!

Do Vánoc zbývá už jenom týden, předvánoční šílenství vrcholí. Přejeme Vám, ať si i přesto najdete prostor pro zklidnění a zamyšlení se nad tím, co všechno v životě máme. Protože kdo si uvědomuje, co všechno má, nemá prostor pro myšlenky na to, co mu chybí. A vděk je přesně to, co činí naše životy šťastnějšími. Nezapomínejme však svůj vděk dát najevo i lidem kolem sebe. A proto bychom Vám i my rádi vyjádřili díky za to, že nám zůstáváte věrní a často s námi sdílíte víc, než byste museli - díky tomu se dovídáme o Vašich dětech, vnoučatech, o tom, co je baví, o jejich nástupu do školky, do školy, o narození sourozence... Velice si toho všeho vážíme a jsme vděční za každého nového spokojeného zákazníka. Děkujeme Vám všem. Nebýt Vás, nemohli bychom existovat...

Přejeme Vám krásné a požehnané Vánoce, konec roku podle Vašich představ a úspěšný start roku 2020!

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.