Vážení zákazníci, vzhledem k současnému stavu někteří dodavatelé dočasně ruší činnost, proto některé knihy NEMŮŽEME OBJEDNAT. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. Děkujeme za pochopení. KUPTE DĚTEM KNIHU JAKO DÁREK ZA VYSVĚDČENÍ! Použijte kód CERVEN a ušetříte 14%!

Březen - měsíc čtenářů

Letos je opět březen vyhlášen Měsícem čtenářů. K této již tradiční akci se každý rok hlásí přes 400 veřejných knihoven z celé republiky.  V roce 2018 jde již o devátý ročník této akce, která si klade za cíl podpořit a rozvíjet čtenářskou gramotnost.
 
I my jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat s knihovnami, do nichž dodáváme knihy. A také se přimlouváme za to, aby si děti odmalička zvykaly na knížky, aby se jim četlo a aby se s nimi o příbězích povídalo. Jsme si totiž moc dobře vědomi toho, jak důležité jsou knihy pro vývoj mnoha schopností a vědomostí dítěte, a to především v dnešní přetechnizované době. Proč v čekárně u lékaře pouštět dítěti hry na telefonu, když si s sebou můžete vzít knihu? Věřte mi, váš čas a energie se určitě zúročí!
 
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.