UŠETŘETE V ŘÍJNU 20% Z VAŠEHO NÁKUPU! POUŽIJTE KÓD RIJEN A SLEVA JE VAŠE!

Březen - měsíc čtenářů

Letos je opět březen vyhlášen Měsícem čtenářů. K této již tradiční akci se každý rok hlásí přes 400 veřejných knihoven z celé republiky.  V roce 2018 jde již o devátý ročník této akce, která si klade za cíl podpořit a rozvíjet čtenářskou gramotnost.
 
I my jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat s knihovnami, do nichž dodáváme knihy. A také se přimlouváme za to, aby si děti odmalička zvykaly na knížky, aby se jim četlo a aby se s nimi o příbězích povídalo. Jsme si totiž moc dobře vědomi toho, jak důležité jsou knihy pro vývoj mnoha schopností a vědomostí dítěte, a to především v dnešní přetechnizované době. Proč v čekárně u lékaře pouštět dítěti hry na telefonu, když si s sebou můžete vzít knihu? Věřte mi, váš čas a energie se určitě zúročí!
 
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.