Time to Sleep, Alfie Bear! - krásné, milé, skvělé před spaním

"It´s nearly bedtime, Alfie," called Mother Bear. She gathered up Alfie´s baby brother and sister, but Alfie didn´t move.

"It can´t be bedtime," he complained. "It´s still light."

"It´s always light at bedtime in the summer," said Mother Bear. "Come along, Alfie, time for your bath."

U knížečky se člověk musí jedině usmát - pokud totiž znáte situaci, kdy dítko odmítá jít do postele, bude vám tento příběh velice povědomý. A i když je knížka určená malým dětem, maminky, tatínky či babičky určitě okouzlí také.

Alfie má jít spát, ale jemu se vůbec nechce. Maminka má spoustu práce s jeho malinkými sourozenci a jeho lumpárny tomu moc nepomáhají.

Troufám si říct, že Catherine Walters nezklamala. Její knížka je milá, ilustrace nádherné. Za nás rozhodně palec nahoru!

Catherine Walters už od dětství snila o tom, že se stane ilustrátorkou. V současné době je autorkou více než 30 knih pro děti, které jsou oblíbené v Evropě, USA i Asii. Po narození třetího syna ilustrovat přestala, pouze píše texty do dětských knih.

Jestliže vás povídání o této její knížce zaujalo, rozhodně doporučujeme! Knížku navíc můžete koupit v měkké i tvrdé vazbě, přesně podle toho, čemu dáváte přednost. Kdybychom knihu měli hodnotit hvězdičkami, rozhodně za nás má plný počet! Zkusíte ji také?

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.