Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme.

Reksio - večerníčkový hrdina

Vzpomínáte si na tohoto malého hrdinu, kterého jsme vídali ve Večerníčku? Je to jedna z postaviček, které se staly nesmrtelnými - milovala ho totiž nejen naše generace, ale milují ho také naše děti! Reksio loni oslavil 50. narozeniny.

V češtině jsme ho poznali jako Rexíka, ale vymyslel ho polský režisér a scénárista Lechosław Marszałek, který vytvořil oblíbený animovaný seriál Reksio, který vznikal už od roku 1967 ve Studiu Filmów Rysunkowych. Reksio je malý strakatý voříšek, který spolu se svými zvířecími přáteli prožívá různé příhody. Je hodný a rád pomáhá ostatním, když to potřebují.

Protože obliba Reksia neklesá, ale spíše naopak úspěšně konkuruje všem Disneyho postavičkám, postupně vznikají nejen puzzle, hry, omalovánky a postavičky s Reksiem na hraní, ale především knihy, díky nimž můžete spolu s dětmi jeho dobrodružství zažívat znovu a znovu.

Pokud i vy na malého pejska rádi vzpomínáte, nebo už se s ním vaše děti stačily seznámit, máme pro vás pár tipů (a ke každému z nich dostanete omalovánky s Reksiem zdarma):

Reksio Encyklopedia Nejnovější počin s oblíbeným hrdinou je Reksiova encyklopedie, díky níž se děti dozví mnoho zajímavého.

Reksio. Dobranocka wszech czasów (Speciální edice k 50. výročí) Reksio Wielka księga przygód Reksio Najlepsze przygody

 

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.