Vážení zákazníci, rádi bychom upozornili na to, že někteří dodavatelé zatím stále odesílají knihy se zpožděním, nicméně situace se pomalu vrací do normálu. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. Děkujeme za pochopení.

English for Everyone

Po novém roce se mi do rukou dostala tahle novinka - a musím říct, že jsem byla opravdu nadšená. I z pohledu člověka, který se anglicky učil, i z pohledu učitelky angličtiny. Knížka je zaměřená na rozšíření slovní zásoby a troufám si říct, že je opravdu jedinečná. Je kombinací obrázkového slovníku a praktických cvičení.

English Vocabulary Builder je skvělá pomůcka pro všechny, kdo si chtějí (konečně) jednoduše zapamatovat nejdůležitější slovní zásobu - obsahuje 3000 hesel, která jsou všechna ilustrovaná a dostupná na poslechové nahrávce, kterou má každý k dispozici. Studenti si mohou vpisovat vlastní překlady a slovíčka si procvičit ve stovkách praktických cvičení.

Osobně se mi moc líbí provedení. Díky jednoduchým obrázkům je význam slovíček celkem jasný a snadno zapamatovatelný. Najdete zde slovíčka od těch nejzákladnějších až po obchodní idiomy. A cvičení jsou jednoduchá na pochopení, takže jediné, co musíte řešit, je to, abyste napsali správné slovíčko. Za sebe knížku rozhodně doporučuji!

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.