Vážení zákazníci, vzhledem k současnému stavu někteří dodavatelé dočasně ruší činnost, proto některé knihy NEMŮŽEME OBJEDNAT. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. Děkujeme za pochopení. KUPTE DĚTEM KNIHU JAKO DÁREK ZA VYSVĚDČENÍ! Použijte kód CERVEN a ušetříte 14%!

Slavíme třetí narozeniny!

Letos se z našeho batolete stává téměř samostatný tvor. Náš e-shop slaví tři roky - a bez nadsázky ho lze skutečně přirovnat ke stejně starému dítěti...

Ve třech letech přichází často v životě dítěte velký zlom - mnoho dětí totiž nastupuje do školky. A s nástupem do školky najednou jakoby povyrostly - samy se oblečou, samy se nají. Napočítají na prstech, kolik jim je, a hrdě to ukazují všem okolo. Zpravidla poznají barvy a základní geometrické tvary. Nadšeně převykládají básničky a zpívají písničky, které si zapamatují velice rychle (i když občas je roztomile popletou). Většinou milují kreslení, stříhání, modelování. Když jim pustíte hudbu, skoro vždycky se začnou vlnit v rytmu. Zvládají nejen běhání, ale také skákání a stoj na jedné noze. Šplhají všude, kam se dá. Ale především - pomalu se začínají osamostatňovat, hodně věcí chtějí zvládnout bez maminky, i když se potom moc rádi přiběhnou pomazlit. Začínají vyhledávat vrstevníky. A mnohé z nich se musí vypořádat s rolí staršího sourozence...

Zdá se vám, že tříletý e-shop se přece s dítětem nedá srovnat? Ale to se pletete. I náš obchod se pomalu, ale jistě staví na vlastní nohy, je stále samostatnější a leccos už zvládne sám. Zatím se pořád "drží maminky", ale jeho nároky rostou a okruh jeho přátel se pomalu, ale jistě rozšiřuje. A i on má mladšího brášku v podobě e-shopu PolskéKnihy.cz. Je to už prostě "velký kluk".

Děkujeme všem našim věrným zákazníkům, protože nebýt jich, náš e-shop by se třetích narozenin nedočkal. Ale on přečkal - a zvládl nejtěžší období svojí existence. Sice ho jistě čekají nové věci a přelomové okamžiky, ale už ví, že dokáže obstát v konkurenci mnohem větších obchodů - stejně jako vy už víte, že je na něho spoleh a že vám vždycky bude chtít udělat radost.

DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ!

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.