Vážení zákazníci, vzhledem k současnému stavu někteří dodavatelé dočasně ruší činnost, proto některé knihy NEMŮŽEME OBJEDNAT. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. Děkujeme za pochopení. KUPTE DĚTEM KNIHU JAKO DÁREK ZA VYSVĚDČENÍ! Použijte kód CERVEN a ušetříte 14%!

Výsledky našeho průzkumu

Děkujeme všem, kteří se s námi podělili o svůj názor. Chcete vědět, jak náš průzkum dopadl?

Našeho průzkumu se zúčastnilo 85,7% žen, což až tak překvapivé nebylo, zpravidla totiž knihy objednávají maminky. 71,4% dotázaných bylo starší 31 let, zbytek spadal do kategorie 22-30. 85,7% dotázaných má vysokoškolské vzdělání, ostatní středoškolské s maturitou. Všichni odpověděli, že knihy nakupují pro svoje děti, které jsou ve věku 0-10 let.

57,1% dotázaných přečte spolu s dětmi každý měsíc 4 a více knih, 14,3% naproti tomu jednu nebo žádnou. Oblíbené jsou různé žánry, ale všichni odpověděli, že mezi ně patří pohádky, na druhém místě se umístily sešity s úkoly. Nejoblíbenější jsou autoři, které známe z dětství, známý autor je navíc nejčastějším důvodem pro nákup knih.

85,7% dotázaných čte dětem nejraději před spaním, 28,5% uvedlo, že dětem čtou kdykoliv.

S potěšením jsme se také dozvěděli, že jste s naším obchodem spokojení. Jediným přáním byly nižší ceny u ruských titulů, ale bohužel je pravda, že za ně sami hodně platíme a marže jsou na těchto knihách minimální. Stejně jako u španělských a francouzských knih, u kterých musíme vzít v úvahu vysoké náklady za dovoz. Věřte nám, že jestli se nám do budoucna podaří toto vyřešit tak, abychom mohli ceny snížit, rádi tak učiníme.

To, čeho si u nás vážíte, je výběr, přehlednost, dobré ceny, možnost obstarání knih, které nejsou v běžné nabídce, kvalitní přístup a profesionální přístup k zákazníkům. Jsme opravdu moc rádi, že naše služby považujete za kvalitní, a uděláme všechno pro to, abyste byli spokojení i v budoucnu!

Ještě jednou moc děkujeme za vaše odpovědi!

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.